בודפשט עם משפחת בנאי

דניאל

בני

מעיין

דניאל

בני

משפחת בנאי הינה משפחה ישראלית עם שורשים הונגרים, אנחנו חיים כ-23 שנה בהונגריה עם ותק של 10 שנים בהדרכת קבוצות ישראלים בבודפשט ובהונגריה. נשמח להדריך אתכם ולשתף אתכם בידע הרב שיש לנו ומעבר לזה לתת לכם זווית ייחודית ממבט ראות ישראלית-הונגרית על הונגריה, האנשים, התרבות, ההיסטוריה, הכלכלה והחברה המקומית, וכל זאת באווירה חמה, קלילה, כיפית ונעימה.

מה מייחד אותנו משאר המדריכים?

הרבה ישראלים מגיעים לבודפשט לכמה ימים ומשאירים חלק מהמשפחה בבית. הסבא והסבתא שומרים על הילדים, דואגים, מתגעגעים, ותוך כדי צריכים לעמוד באתגרי החופשה כמו לפרוט כסף במקום טוב, למצוא בית קפה עם חלב סויה, לא מצליחים לתקשר באנגלית עם המקומיים, לא מתמצאים והרשימה ארוכה.

השליחות שלנו לנטרל את כל הבעיות שלכם ולתת לכם חוויה בלתי נשכחת. השארתם את המשפחה בבית? אין בעיה, לכמה ימים בבודפשט אנחנו המשפחה החדשה שלכם. נדאג ונעזור לכם בהכל: הסעות מהשדה, הדרכות, שיט לילי, מופע פולקלור, הזמנה למסעדות וכל מה שיעלה לכם בראש ויתאפשר לנו לעשות לכם שירות מעל ומעבר.

הסיורים והטיולים שלנו יוצאים בקבוצות קטנות ואינטימיות. מילות מפתח אצלנו הוא היחס אישי והאווירה משפחתית (השם מחייב אין מה לעשות). רוצים להכיר כל אחד ואחד ממכם ולתפור את הטיול לו. אתם בפוקוס ותישארו בפוקוס מהרגע שיצרתם אתנו קשר עד שעזבתם את הונגריה ואם תרצו אפילו גם לאחר מכן. חשוב לציין שההדרכות שלנו מאפיינות ידע רב, רמה מאוד גבוהה בשוק שאנו מעבירים בצורה קלה ונעימה.

הצוות:

מעיין דניאל ובני

כשחזרנו להונגריה לאחר 10 שנים בארץ נודה לכם היה קשה. כמו שעלינו בזמנו לארץ עם כלום, כך היינו צריכים גם לחזור ולהתחיל שוב מ0. מעיין האימא הייתה (ועד היום) מורה בבית ספר יהודי ועל מנת להשלים את המשכורת התחילה להדריך בבית הכנסת הגדול, במוזיאון היהודי, במוזיאון השואה ובפרלמנט ההונגרי. לאחר כמה שנות עבודה וצבירת ניסיון היום עובדת כעצמאית אתנו בעסק ומהווה חלק בלתי נפרד עם אנרגיות שפשוט לא נגמרות. אימא ל4 ילדים: בני, דניאל, מירים ודפנה.

בני עבד במשרות שונות והשתלב לסיורים עם אימא אבל לאחרונה הגשים חלום ונהפך לטייס. כרגע הוא מדריך מלמעלה ואנחנו ממשיכים מלמטה. בזמנו הפנוי מתלווה ובשמחה עוזר להדריך אתנו.

דניאל הצטרף לעסק המשפחתי בספטמבר 2017 אחרי 5 שנות עבודה באירלנד. דניאל עבד סה”כ כ9 שנים בחברות בינלאומיות שונות כאשר החליט להיות עצמאי, לעשות עבודה יותר פנים מול פנים עם שירות והרים את העסק המשפחתי ביחד עם מעיין ובני.

הזמן סיור

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this