בית קפה עם חיות

ZOO CAFE בבודפשט הוא בית קפה מיוחד המשלב בעלי חיים ומזמין אתכם לחוויה כמו שמעולם לא חוויתם

בית קפה עם החיות נשמע אולי רעיון קצת מופרך, אך ZOO CAFE בבודפשט, הפועל כבר משנת 2014, הוכיח מעל לכל ספק שהשילוב בין בני אדם לבעלי חיים הוא תמיד נוסחה מנצחת.

בית הקפה משמש בעצם בית לעשרות בעלי חיים שונים, כגון” ארנבות, חתול, זוחלים שונים כמו זיקיות ונחש, ציפורים, תוכי קקדו ועוד, ומציע חוויה כמו שמעולם לא חוויתם, ליהנות מקפה איכותי בזמן שאתם מלטפים צ’ינצ’ילה, פשוט תענוג! 

זו קפה שם לעצמו מטרה לאפשר לאורחים להכיר את עולם החיות, לחזק את הקשר בין האדם לחי ולהוריד מעט מהלחץ היומיומי בו אנו חיים, כל זאת בסביבה נאה ורגועה ועם ממגוון רחב של סוגי קפה, שוקו חם, תה, משקאות קרים ואפילו סנדוויצ’ים ועוגות.

בעזרת הצוות המקומי תוכלו ללטף אותם בעדינות ולהכין איתם תמונות מדליקות. משפחות השוקלות לאמץ חיות יוכלו לקבל ידע נרחב ועצות יעילות מהצוות על החזקת בעלי חיים בצורה נכונה ולהבין את היתרון הרפואי הגדול שיש בהחזקת בעלי חיים בהורדת המתח היום יומי שבו אנו חיים.

טיפ לדרך

  • בית קפה עם חיות הוא אטרקציה מעולה למשפחות, ומומלץ במיוחד עם ילדים.
  • אנו ממליצים ומציעים לשריין מקומות מראש מכיוון שבית הקפה מאוד פופולרי בקרב המטיילים, ניתן לשריין שולחן דרך מס. טלפון מקומי 36307913776+.
  • אם אהבתם את ה-ZOO CAFE, מומלץ לבקר גם ב-CAT CAFE, בית קפה בסגנון דומה עם חתולים.

שעות פתיחה

כל ימות השבוע22:00 – 10:00

איך מגיעים

זו קפה נמצא בלב העיר של בודפשט, בצד של פשט. ניתן להגיע בהליכה רגלית קלה של 5-10 דקות מכל מלון או דירה הנמצאת בלב העיר או קרבתה. בתחבורה ציבורית, עליכם להשתמש ברכבת החשמלית הצהובה, קו מס. 47 או 49, היוצא מהכיכר המרכזי דיאק פרנץ (Deák Ferenc tér), לקחת 2 תחנות ולרדת בתחנת כיכר קלווין (Kálvin tér).