מה מזג האוויר בבודפשט? או מה יהיה מזג האוויר כשנגיע? שאלת המיליון!

לנו משפחת בנאי שנמצאת בבודפשט כבר המון שנים יש לנו ניסיון לא קצר בכל מה שקשור למזג אוויר במדינה. אתם צריכים לדעת שבשנים האחרונות, עכב ההתחממות הגלובאלית מזג האוויר עבר שינוי מאסיבי.. ישנם ימים שהטמפרטורה מגיעה ל25 מעלות לאורך שבוע ומיום אחד לשני נופל משום מקום ל10 מעלות ליומיים-שלושה וחוזר ל25 מעלות לאחר מכן כאילו לא קרה כלום .. בכל זאת, על מנת לעשות לכם סדר נחלק את השנה לטווחי חודשים ועונות ובכך נתן לכם מידע כללי לגביי הטמפרטורות באותם תקופות:

קיץ בבודפשט? יוני-אוגוסט!  

הטמפרטורות נעות בין 25 ל35 מעלות, שיא הקיץ נחשב לחודש יולי עם ירידה ניכרת במעלות לקראת סוף חודש אוגוסט, ליתר דיוק בסביבות ה 20 לאוגוסט, שהוא חג לאומי של ההונגרים לזכר הקמת המדינה.

סתיו בבודפשט? ספטמבר – אוקטובר!

הטמפרטורות נעות בין 10 ל25 מעלות. תקופה מעולה למי שנמאס מהחום של הארץ ורוצה לברוח לאירופה אבל לא רוצה לסבול בקור המקפיא.

חורף בבודפשט? נובמבר – מרץ!

הטמפרטורות נעות בין 10- ל 12 מעלות. בתחילת נובמבר כבר נכנסים לתקופת החורף הקשה שנמשכת בערך כחמישה חודשים. מתי יש שלג? זוכרים את שאלת המיליון למעלה? יש תקופות שמתחיל להשליג בנובמבר ויש עונות שרק בפברואר. יש שנים שלא יורד בכלל.. בלוטו יש לכם סיכוי גדול יותר לזכות מאשר לדעת מתי יירד שלג בבודפשט, אם בכלל.

אביב בבודפשט? אפריל-מאי!

הטמפרטורות נעות בין 15 ל25 מעלות. עכשיו אנחנו מתחילים לדבר, התקופה הכי יפה של השנה, הכל פורח וירוק! פשוט מושלם!

:המלצת משפחת בנאי

תקופת האביב:

העיר קמה לחיים, אנשים שמחים ומחייכים, הטמפרטורות עולות, אפשר לשבת בחוץ לשתות כוס קפה על השמש הזורחת ברקע, העצים פורחים והטבע מהמם ביופיו. הטמפרטורות בהשוואה לארץ בתקופה הזאת של השנה עדיין ירודות, המזג אוויר נעים ולא צריך לסבול מהחום הכבד והחוסר מיזוג במקומות ציבוריים.

תקופת הכריסטמס בדצמבר:

שווקי הכריסטמס זה מה שאי אפשר לתאר: צריך לראות אותו, להרגיש אותו, לנשום אותו, לשתות אותו ביין חם ולאכול אותו עם קיורטוש על גחלים או מארק גולאש רותח מוגש בלחם טרי!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this