מזג אוויר בבודפשט

איך מזג האוויר בבודפשט כרגע? או האם יהיה מזג אוויר טוב בבודפשט כשנגיע?

שאלת המיליון!

 

כמשפחת בנאי שנמצאת בבודפשט כבר המון שנים יש לנו ניסיון לא קצר בכל מה שקשור למזג אוויר במדינה. אתם צריכים לדעת שבשנים האחרונות, עקב ההתחממות הגלובאלית מזג האוויר עבר שינוי מאסיבי. ישנם ימים שהטמפרטורה מגיעה ל25 מעלות לאורך שבוע ומיום אחד לשני נופל משום מקום ל10 מעלות ליומיים-שלושה וחוזר ל25 מעלות. לאחר מכן כאילו לא קרה כלום. בכל זאת, על מנת לעשות לכם סדר, נחלק את השנה לטווחי חודשים ועונות ובכך ניתן לכם מידע כללי לגביי הטמפרטורות שצפויות באותם תקופות

 

 

הקיץ של בבודפשט? יוני-אוגוסט!
הטמפרטורות נעות בין 25 ל35 מעלות. שיא הקיץ נחשב לחודש יולי עם ירידה ניכרת במעלות רק לקראת סוף חודש אוגוסט, ליתר דיוק בסביבות ה 20 לאוגוסט, שהוא חג לאומי של ההונגרים לזכר הקמת המדינה.

 

הסתיו של בבודפשט? ספטמבר – אוקטובר!
מזג אוויר נפלא בבודפשט עם טמפרטורות נעות בין 10 ל25 מעלות. תקופה מעולה למי שנמאס מהחום של הארץ ורוצה לברוח לאירופה אבל לא רוצה לסבול בקור המקפיא.

 

 

חורף בבודפשט? נובמבר – מרץ!
הטמפרטורות נעות בין 10- ל 12 מעלות. בתחילת נובמבר כבר נכנסים לתקופת החורף הקשה שנמשכת בערך כחמישה חודשים. מתי יש שלג? זוכרים את שאלת המיליון למעלה? יש תקופות שמתחיל להשליג בנובמבר ויש עונות שרק בפברואר. יש שנים שלא יורד בכלל.. בלוטו יש לכם סיכוי גדול יותר לזכות מאשר לדעת מתי יירד שלג בבודפשט, אם בכלל.

 

 

אביב בבודפשט? אפריל-מאי!
הטמפרטורות נעות בין 15 ל25 מעלות. עכשיו אנחנו מתחילים לדבר, התקופה הכי יפה של השנה, הכל פורח וירוק!
פשוט מושלם!

 

 


 

המלצת משפחת בנאי:

 

תקופת האביב:

 העיר קמה לחיים, אנשים שמחים ומחייכים, הטמפרטורות עולות, אפשר לשבת בחוץ לשתות כוס קפה על השמש הזורחת ברקע, העצים פורחים והטבע מהמם ביופיו. הטמפרטורות בהשוואה לארץ בתקופה הזאת של השנה עדיין ירודות, המזג אוויר נעים ולא צריך לסבול מהחום הכבד והחוסר מיזוג במקומות ציבוריים.

מזג אוויר בבודפשט

 

תקופת הכריסטמס בדצמבר:

שווקי הכריסטמס זה מה שאי אפשר לתאר: צריך לראות אותו, להרגיש אותו, לנשום אותו, לשתות אותו ביין חם ולאכול אותו עם קיורטוש על גחלים או מארק גולאש רותח מוגש בלחם טרי!

מזג אוויר בבודפשט

ואחד הדברים החשובים, אם אתם נמצאים כבר בבודפשט ורוצים לדעת מה תיהיה התחזית בימים הקרובים אני נורא ממלליץ על אתר מקומי הנקרא אידוקאפ. האתר נותן נידע מאוד מדויק בהקשר למה צפוי בימים הקרובים.

 

סימנתי לכם בעיגול כמה 3 ימים שמסומנים כימים
גשומים. אבל מה? טיפ חושב להסתכל למטה על כמות ה ממ שצפוי לרדת. זה נותן עבורנו אינדיקציה מעולה האם מדובר בטפטופים, גשם או מבול. מנסיון, בין 1 ל3 ממ מדובר בטפטופים, בין 4 ל6 לגשם קל, בין 7 ל10 לגשם חזק, מ11 עד 12-13 גשם שוטף מאוד חזק ומ13 ומעלה מבול רציני ביותר.

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this