fbpx

קורונה בבודפשט – הנחיות ועדכונים

בחודשים האחרונים ענף התיירות עוברת תקופה קשה עם התפרצות הגלובלית של מגפת הקורונה. גם בארץ וגם פה בבודפשט הקורונה עשתה נזק כבד מאוד וכתוצאה מכך התיירים נעלמו לחלוטין. חשוב לציין שהבריאות היא מעל הכל, נשמח שהגבולות יפתחו מחדש בהקדם אבל רק כאשר כולנו נהיה בטוחים שהמגפה חלפה וכבר לא מסכנת אותנו. תוך כדי, אנו מנצלים את הזמן להרחיב את שירותנו עם הוספת סיורים וטיולים חדשים מודרכים בעברית בבודפשט ומחוצה לה ודואגים לשיפורים באתר לדאוג לחוויית המשתמש. כאשר שערי הונגריה יקבלו שוב מטיילים, אנו – משפחת בנאי תהיה ערוכים עם מלא אנרגיות חיוביות ועם המטרה הכי חשובה: להעניק עבורכם חוויה בלתי נשכחת

לקבלת חדשות ברגע אמת אתם מוזמנים להצטרף גם לערוצים הבאים בהם אנו מעלים בו זמנית את העדכונים שתמצאו להלן.

עדכונים שוטפים ומידע על מצב הקורונה בבודפשט

2022-07-26 קורונה בבודפשט:

הגבולות נפתחו באופן מלא לכולם בלי שום צורך להצגת תעודת קורונה או בדיקה שלילית! בבודפשט עמצה לא חובה לעטות מסכה במקומות פתוחים או סגורים!

הנחיות ביציאה מהונגריה בחזרה לארץ: לפי משרד הבריאות הישראלי אין צורך לבצע בדיקת קורונה טרם הטיסה חזרה לישראל. כל מה שנדרש זה למלא טופס הצהרת כניסה לישראל במהלך 10 הימים שלפני הטיסה לישראל.

מצורף קישור לטופס הצהרת כניסה לישראל:

2022-03-07 קורונה בבודפשט:

בשורות משמחות ביותר מממשלת הונגריה: הגבולות נפתחו באופן מלא לכולם בלי שום צורך להצגת תעודת קורונה או בדיקה שלילית! ובנוסף, מהיום לא חובה לעטות מסכה במקומות סגורים!  

הנחיות בכניסה להונגריה: כולם רשאים להיכנס חופשי להונגריה ללא קשר לסוג הדרכון\אזרחות וללא השפעה כלשהי למצב הקורונה האישי. לא מאמינים? כנסו לאתר הרשמי של משטרת הונגריה.  

הנחיות ביציאה מהונגריה: לפי משרד הבריאות הישראלי אין צורך לבצע בדיקת קורונה טרם הטיסה חזרה לישראל. כל מה שנדרש זה למלא טופס הצהרת כניסה לישראל במהלך 48 שעות שלפני ההמראה לישראל.

הנחיות בעת הגעתכם חזרה לארץ: יש לבצע בדיקת PCR שלילית בשדה התעופה בן גוריון או במעבר הגבול אחרי הכניסה לישראל. הינכם מחוייבים להיכנס לבידוד עד לתוצאה שלילית או למשך 24 שעות, המוקדם מביניהם.

2022-01-05 קורונה בבודפשט:

בשורות חדשות מעולות מהארץ: הונגריה נהפכה למדינה כתומה מאתמול ה 01.04.2022 לכן הכניסה למדינה מותרת שוב! 

הנחיות בכניסה להונגריה: מחוסנים עם תעודת מתחסן רשאים להיכנס חופשי ללא צורך בבדיקת קורונה. לא מחוסנים מחויבים להגיע עם בדיקת PCR שלילית שצריכה להיבצע בטווח 72 שעות ממועד ההמראה.

הנחיות ביציאה מהונגריה: טרם הטיסה חזרה לישראל עליכם לבצע בדיקת אנטיגן בטווח 24 שעות או בדיקת PCR בטווח 72 שעות ממועד ההמראה.  

2021-12-22 קורונה בבודפשט:

לצערנו, ממשלחת ישראל החליטה להכניס את הונגריה לרשימת המדינות האדומות. עקב כך, הכניסה לתיירים ישראלים אסורה למעט אותם אנשים המחזיקים באישור מיוחד מועדת חריגים. 

מהצד ההונגרי אין שינוי בהנחיות, מטיילים מהארץ יכולים להיכנס חופשי לבודפשט בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית של עד 72 שעות.

מקווים מאוד שהמגבלות לא יימשכו לזמן ארוך והונגריה תוסר מרשימת המדינות האדומות בהקדם האפשרי. כמובן שברגע שזה יקרה, אנו ניהיה הראשונים לידע אתכם. 

2021-10-28 קורונה בבודפשט:

עקב העלייה במספר המאומתים ממשלת הונגריה הכריזה על הנחיות חדשות והחל מה-1 לנובמבר יהיה חובה לעטות מסיכה על אמצעי תחבורה ציבורית.

מלבד ההנחיה הזאת אין שינוי במדיניות הונגריה, תיירים ישראלים יכולים להיכנס חופשי לבודפשט בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית של עד 72 שעות.

2021-09-14 קורונה בבודפשט:

אין יותר צורך בבדיקת קורונה שלילית!

לפי החלטת האיחוד האירופי תעודת החיסון של ממשלת ישראלת מוכרת באופן מלא ושווה לתעודת החיסון הדיגטילית של ה-EU, לכן הכניסה לתיירים ישראלים בבודפשט מותרת ללא מגבלות! עליכם להצטייד בתעודת מתחסן ולהציגו בביקורת גבולות בהונגריה. 

הנחיות נוספות:

  • מחלימים עם תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה יכולים גם כן להיכנס להונגריה. במידה וחלפו מעל שישה חודשים יש צורך בבדיקת PCR של עד 72 שעות ממועד הטיסה.
  • בחזור מהונגריה לישראל הינכם עדיין מחוייבים לעשות בדיקת PCR שחייבת להיות בטווח של 72 שעות ממועד הטיסה.

2021-08-09 קורונה בבודפשט:

גבולות הונגריה סוף סוף נפתחו לתיירות!!!!!

הכניסה לתיירים ישראלים בבודפשט מותרת בתנאי שתציגו בדיקת קורונה שלילית (PCR) שנעשתה בטווח 72 שעות ממועד ההגעה להונגריה.

שימו לב!

  • תעודת חיסון ישראלית עדיין אינה מוכרת לכן גם מחוסנים מחוייבים בבדיקה.
  • ההחניות החדשות אינם מתייחסים לילדים לכן נכון לרגע זה הבדיקה היא חובה לכולם (סיכוי טוב שזה ישתנה בהמשך).

כל מה שנשאר לכם לעשות זה לקנות כרטיסי טיסה, לארוז ולהגיע לבודפשט! מהרגע שתנחתו בהונגריה אנו נדאג לכם עם סיורים וטיולים מודרכים בעברית בבודפשט ומחוצה לה.

2021-07-03 קורונה בבודפשט:

הונגריה נפתחה חלקית לתיירות!

אתמול הגענו ל5.5 מיליון מחוסנים ועם כך ההקלות הבאות נכנסו לתוקף החל מהיום:

  • אין צורך לעטות מסכה על אמצעי תחבורה ציבורית ובמקומות סגורים כגון חנויות
  • אין צורך יותר בתעודת מתחסן! מהיום ניתן ללון במלונות חופשי ולשבת בחלל הפנימי של המסעדות! (תעודת מתחסן יישאר בתוקף לאירועים המוניים כגון קונצרטים, אירועי ספורט, מועדונים)

הגבולות היבשתיים נפתחו רשמית ב23.06 וניתן להיכנס להונגריה ללא בדיקה כלשהי באופן חופשי. משמעות הדבר שתוכלו להיכנס למדינה אם תנחתו כדוגמא בוינה ומשם תתקדמו לבודפשט ברכב או ברכבת.

חשוב לציין שהמצב שונה מהאוויר: נמל התעופה בבודפשט עדיין סגור ולכן לא ניתן להיכנס לבודפשט למטרות תיירותיות בקו ישיר. מי שרוצה להגיע לבודפשט עקב סיבות מיוחדות (כגון ביקור קרובי משפחה) יכול להגיש בקשה מיוחדת למשטרה שתאשר כניסה (מצ”ב קישור להגשת טופס 02-COVID).

2021-06-13 קורונה בבודפשט:

לאחר הביקור של שר החוץ ההונגרי בארץ היינו מלאים תקווה שיתבשר לנו סוף סוף משהו חדש אודות פתיחת הגבולות אבל לצערנו מאז לא שמענו שום דבר. אנחנו עדיין מחכים לחתימת הסכם דו צדדי בין שתי המדינות שבמסגרתו אתם תוכלו להיכנס להונגריה למטרות תיירות באופן חופשי וללא מגבלות.

משחקי היורו כבר החלו וכל אלו שמגיעים למשחקים יכולים להיכנס לבודפשט (בניגוד לאלו שרוצים להגיע למטרות תיירות נטו)! עליכם להציג בביקורת גבולות כרטיס כניסה למשחק ובדיקת קורונה (PCR) שלילית שנעשתה בתוך 72 שעות לפני מועד ההגעה. 

 

2021-05-31 קורונה בבודפשט:

בוקר נפלא לכולם!

בשורות חדשות הן ששר החוץ ההונגרי יבקר השבוע בארץ! הוא לא נתן יום מדויק אבל לפי המידע שהפיץ ברשתות החברתיות זה יקרה ככל הנראה ביום רביעי. אין בידנו אינפורמציה בנוגע למטרת הנסיעה אבל אנחנו מאוד אופטימיים ומקווים שכחלק מהביקור ייחתם סוף סוף ההסכם הדו צדדי המבוקש להכרת המחוסנים ופתיחת הגבולות למטיילים הישראלים 🙂🤞

 

2021-05-19 קורונה בבודפשט:

לכל אלו שמגיעים למשחקי היורו ‼️
ממליץ לכולכם לעקוב אחרי המידע שמעלים באתר של אופא! מצרף לכם פה קישור ישיר:

www.uefa.com/uefaeuro-2020/event-guide/budapest/plan-your-trip/travel-transport/

לפי ההנחיות כרגע כל אלו שמגיעים למשחקים חייבים להחזיק בידם את כרטיס הכניסה למשחק ובנוסף חייבים להצטייד בבדיקת PCR שלילית. הבדיקה חייבית להיות באנגלית וחייבת להיבצע בתוך 72 שעות ממועד הטיסה! אפשר להביא במקום הבדיקה גם מסמך המעיד על כך שחליתם בקורונה בחצי שנה האחרונה.

ושוב, אם ותצא הצהרה רישמית שהונגריה וישראל חתמו על הסכם בילטרלי אז ההנחיות למעלה כבר לא יהיו רלוונטיות ותוכלו להכנס פשוט עם תעודת החיסון.

2021-05-18 קורונה בבודפשט:

קשה לנו לראות כל יום את התמונות המזעזעות שמגיעות אלינו מהארץ. מקווים שכולכם בסדר ושהלחימה תסתיים בהקדם. אנחנו אמנם פיזית נמצאים בבודפשט אבל ליבנו איתכם 🤗 תשמרו על עצמכם!

בנוגע לפתיחת הגבולות – סליחה שאני מבאס אבל אין חדש לצערי. בודקים את החדשות כל יום אבל אין עדיין הצהרה רישמית על הכרת המחוסנים.

לפי בירורים שעשינו – הנציגה של סוכנות התיירות הלאומית פה בהונגריה עדכנה אותנו שהכדור נמצא כרגע בידי ממשלת ישראל מכיוון שההונגרים כבר אישרו להכיר בחיסון פייזר שקיבלתם וכרגע על הרשויות בארץ להכיר בחיסונים השונים שקבלו פה ההונגרים (חיסון סיני, רוסי, אנגלי ועוד…)והתהליך הזה לוקח זמן.

אנו מודעים לכך שביוני יש גם את אליפות אירופה לכדורגל והונגריה היא אחת מהמדינות המארחות. נעדכן כמובן גם בנוגע להנחיות למחזיקי כרטיסים למשחקים. במידה ותצא הצהרה רישמית על הכרת המחוסנים לפני מועד המשחקים ההנחיות לא יהיו רלוונטיות עבורם.

לילה טוב ממשפחת בנאי

2021-05-01 קורונה בבודפשט:

ברייקינג ניוז!!
שר החוץ ההונגרי חתם במהלך היום על הסכם מיוחד עם מדינות מונטנגרו וסרביה להכרת תעודות החיסון של שני הצדדים ובכך לאפשר לתיירים המחוסנים להיכנס ממחר (!) ללא בידוד או צורך בבדיקות קורונה!

מדינות ישראל ויוון הן הבאות בתור! המשא ומתן כבר בעיצומו ובקרוב מאוד אנו צפויים לקבל הצהרה רשמית מהממשלה שגם המדינות הללו יוספו לרשימה וסוף וסוף הגבולות יפתחו לתיירים ללא מגבלות!
אפשר להתחיל לארוז 🤩

2021-04-26 קורונה בבודפשט:

ביום שבת הגענו לאבן דרך עם 3.5 מליון מחוסנים פה בהונגריה! המסעדות רשאים להיפתח ולקבל אורחים. ניתן להתיישב אבל אך ורק במרפסות בחוץ ולא בחלל הפנימי.

ההקלות הבאות יכנסו לתוקף כאשר ונגיע ל-4 מליון מחוסנים ולפי קצב החיסונים הנוכחי זה צפוי לקרות ביום רביעי או חמישי הקרוב .להלן השירותים הבאים שיפתחו בשבוע הקרוב אבל אלו אך ורק למחוסנים המציגים תעודת חיסון:

• מלונות
• חלל פנימי של המסעדות
• קולנוע
• קרקס
• תאטרונים
• אירועי ספורט וריקוד
• מרחצאות
• ספריות
• לונה פארק
• גן חיות
• פארקי חבלים
• משטחי החלקה על הקרח

ביקורת גבולות:

הגבולות סגורים עד ה-23 למאי.
רק אזרחי המדינה ואנשי עסקים רשאים להיכנס למדינה.
לאזרחי המדינה יש חובת בידוד של 10 ימים, לאנשי עסקים יש פטור מבידוד. אנשי עסקים חייבים להחזיק במכתב הזמנה מחברה מקומית על מנת להוכיח בביקורת שמטרת כניסתם אכן עיסקית. מצ”ב קישור לטופס שעל החברה המזמינה למלא ועליכם להציג בביקורת גבולות. 

2021-04-06 קורונה בבודפשט:

ממשלת הונגריה הכריזה על הקלות החל ממחר עקב כך שהגענו ל2.5 מליון מחוסנים!

להלן ההקלות:

• שעות חדשות לעוצר לילי: 22:00 – 05:00
• חנויות לא חיוניות רשאיות לפתוח מחדש בין השעות 05:00 – 21:30
• נותני שירות כגון מספרות, קוסמטיקאיות רשאיות לפתוח ולעבוד מחדש
• מסעדות ללא שינוי ויכולות לעבוד על תקן משלוחים בלבד
• מלונות ללא שינוי – אינם רשאים לקבל אורחים

ביקורת גבולות:

הגבולות סגורים עוד משנה שעברה מה-1 לספטמבר.
רק אזרחי המדינה ואנשי עסקים רשאים להיכנס למדינה.
לאזרחי המדינה יש חובת בידוד של 10 ימים, לאנשי עסקים יש פטור מבידוד. אנשי עסקים חייבים להחזיק במכתב הזמנה מחברה מקומית על מנת להוכיח בביקורת שמטרת כניסתם אכן עיסקית.

יש שמועות על כך שהונגריה וישראל עובדים על שיתוף פעולה לאפשר לתיירים מחוסנים להיכנס להונגריה, עדיין אין שום הצהרה רשמית או צפי למועד מדויק בנושא. כמובן שנעדכן אתכם מיידית ברגע שיש שינוי.

להחזיק מעמד, אנחנו עוד מעט שם 🙂

משפחת בנאי

2021-03-24 קורונה בבודפשט:

הגל השלישי של הקורונה מכה בחוזקה לא רק בבודפשט אלא בהונגריה כולה וביממה האחרונה נפטרו כ-252 אנשים – מספר המתים הגבוה ביותר מאז פריצת המגפה. יש סגר פנימי שתקף נכון לרגע זה עד ה-28 לחודש: כל החנויות, מסעדות, בתי קפה ונותני השירות חייבים להיות סגורים. ככל הנראה הסגר הזה יוארך.

הגבולות כרגיל (עוד מה-1 לספטמבר) סגורים לחלוטין, רק אזרחי המדינה רשאים להיכנס.

במקביל, הממשלה מחסנת את האזרחים במלוא הכוח ונכון לרגע זה חוסנו סה”כ כ-1.590.000 אנשים, מתוכם כ-480.000 אנשים קיבלו שני מנות של חיסונים. הונגריה משתמשת בחמישה סוגים שונים של חיסונים: פייזר, מודרנה, אסטרהזניקה, ספוטניק 5 וסינופארם. המטרה היא להגיע ל2.5 מליון מחוסנים. לפי ראש הממשלה: רק וכאשר נגיע ל2.5 מליון מחוסנים יהיה אפשר לדבר על פתיחת הכלכלה. ופתיחת הכלכלה עדיין לא שווה לפתיחת הגבולות, זה יבוא במועד מאוחר יותר.

נמשיך לעדכן בתקווה שנוכל לארח אתכם פה בבודפשט בהקדם האפשרי. 

משפחת בנאי

2021-03-06 קורונה בבודפשט:

בימים האחרונים מספר החולים והנפטרים עלה בצורה דרסטית לכן ממשלת הונגריה החליטה להדק את הסגר ולסגור למשך שבועיים (מה-8 עד ה-22 למרץ) את כל החנויות ונותני השירות. רק סופרים, בנקים וכמה גופים נוספים יהיו רשאים להיות פתוחים. בנוסף, עד ה-7 לאפריל גם גני הילדים ובתי ספר יסודיים יסגרו.

במקביל, הממשלה מקבלת חיסונים מהאיחוד האירופי ובנוסף רכשה כמות גדולה של חיסונים מסין ומרוסיה. בסופ”ש הנוכחי המדינה תגיע למיליון מחוסנים והמטרה היא להגיע ל2.5 מיליון מחוסנים לתחילת אפריל ו4.5 מיליון מחוסנים לתחילת מאי.

נמשיך לעדכן אתכם בתקווה שנוכל לראותכם בחודשי הקיץ בבודפשט. כפי שזה נראה כרגע, זה המועד הריאלי לפתיחת הגבולות וקבלת תיירים מחו”ל. 

משפחת בנאי

2021-02-26 קורונה בבודפשט:

הגל השלישי יצא לדרך באמצע חודש פברואר ולכן ממשלת הונגריה החליטה להאריך את הסגר הנוכחי עד ה-15 למרץ.

הממשלה במקביל רכשה כמות גדולה של חיסונים: כמליון חיסונים מגיעים מרוסיה ו-5 מליון חיסונים מסין. בנוסף, מגיעים גם חיסונים מהאיחוד האירופי כגון של פייזר ומודרנה אבל בכמות נמוכה משמעותית.

המטרה היא לחסן בהקדם האפשרי את האוכלוסייה המבוגרת ואת אלו שנמצאים בקבוצת סיכון ועם כך להסיר את המגבלות בתחילת אפריל לקראת חג הפסחא. 

משפחת בנאי

2021-02-01 קורונה בבודפשט:

ממשלת הונגריה החליטה להאריך את הסגר שתקף עכשיו עד ה-1 למרץ. הגבולות ישארו סגורים לתיירים ורק אזרחי הונגריה ואנשי עסקים יורשו להיכנס אל תוך המדינה.

הממשלה בנוסף רכשה כמות גדולה של חיסונים סינים ורוסים על מנת לזרז את תהליך חיסונם של הציבור הרחב.

משפחת בנאי

 2021-01-10 קורונה בבודפשט:

אנו שמחים מאוד לשמוע שבארץ התחילו לחסן את האזרחים. הרבה מאתכם שואלים אותנו האם ניתן להגיע לבודפשט עם דרכון ירוק אבל נכון לרגע זה אין הנחיות מצד הממשלה המקומית בנוגע לזה. במידה ויהיה שינוי במדיניות, נעדכן אתכם מיידית.

הונגריה עצמה התחילה לחסן את העובדים הרפואיים אבל לא יותר מזה. כמות החיסונים שקיבלה המדינה מהאיחוד האירופי הינו מספר נמוך מאוד ותוכנית חיסון האוכלוסייה לצערנו עדיין לא באופק.

סגר הגבולות תקף נכון לרגע זה עד ה-11 לפברואר.

משפחת בנאי

 2020-11-26 קורונה בבודפשט:

קצת לפני שבת לצערנו עדיין אין בשורות טובות מבודפשט. הונגריה הכריזה על מצב חירום ב-4 לנובמבר וגבולות הונגריה נסגרו לתיירים עוד מוקדם יותר ב-1 לספטמבר.

כעדכון מאתמול, ראש הממשלה החליט להאריך את סגר הגבולות עד ה-1 לפברואר! אין שינוי למצב הנוכחי, תיירים לא יכולו להיכנס כלל למדינה. מי כן יכול: אזרחי הונגריה בלבד בנוסף למחזיקי אשרת שהייה או אנשי עסקים, קרובי משפחה המקבלים אישור מיוחד מהמשטרה.

נמשיך לעדכן אותכם

 2020-11-11 קורונה בבודפשט:

החל מהיום מחמירים את החוקים בבודפשט ובהונגריה כולה על מנת לעצור את התפשטות הקורונה, ולהקל על מערכת הבריאות. החוקים החדשים תקפים (כרגע) ל-30 יום, להלן הבולטים מבניהם:

– איסור יציאה מהבית בין השעות 20:00 בערב ל-05:00 לפנות בוקר
– כל המסעדות חייבות להיסגר ויכולות לפעול על תקן משלוחים בלבד
– מלונות אינם יכולים לקבל אורחים
– אימוני ספורט קבוצתיים אסורים
– חובת עטיית מסכה גם במרחבים ציבוריים פתוחים ומקומות הומה אדם

שמרו על עצמכם,
משפחת בנאי

 2020-10-30 קורונה בבודפשט:

מספר הנדבקים החדשים והמתים ממגפת הקורונה ממשיך לעלות בצורה קיצונית לכן ממשלת הונגריה החליטה להאריך את הסגר הנוכחי וגבולות המדינה יישארו סגורים עד ה-1 לדצמבר! הסגר היה אמור להסתיים ב-1 לנובמבר אבל לאור המצב המדאיג של התחלואה והתמותה הקבינט המקומי נקט בצעדים מחמירים ותיירים עדיין לא יורשו להיכנס כלל למדינה. אזרחים הונגרים השבים לבודפשט יכנסו לבידוד של 10 ימים.

בנוסף, מה-2 לנובמבר יהיה חובה לעטות מסכה בעת שהייה במסעדות, פאבים ומקומות בילוי. את המסכה ניתן להוריד רק למשך צריכת המזון והשתייה.

נמשיך לעדכן אתכם כמובן בתקווה לזמנים טובים יותר.

משפחת בנאי

2020-10-09 קורונה בבודפשט:

נגיף הקורונה בבודפשט אינו רוצה לחלוף ואנחנו בעיצומו של הגל השני ששוטף את אירופה.

ממשלת הונגריה החליטה לנקות בצעדים מחמירים וסגרה את גבולותיה לתיירים ישראלים עד ה-1 לנובמבר.

נמשיך לעדכן אותכם בתקווה שלתקופת הכריסמס נוכל לארח אותכם פה בבודפשט.
עדכון***: שווקי הכריסמס בבודפשט בוטלו לשנת 2020!

 2020-08-17 קורונה בבודפשט:

אז האם השמיים פתוחים בין ישראל להונגריה? מתי נוכל להגיע לבודפשט?
כפי שרובכם יודעים, החל מ- 16.8.2020 ניתן לטוס לחו”ל ולחזור ללא צורך בבידוד ממדינות ירוקות, בין הרשימה מופיע לשמחתנו הרבה גם מדינת הונגריה.

אבל מה המצב בהונגריה? האם ייתנו לישראלים להיכנס להונגריה ללא בידוד?
נכון לרגע זה, הונגריה לצערנו מחשיבה את ישראל בקטגוריית המדינות האדומות.

הכניסה להונגריה ממדינה אדומה:

מותרתלאזרחים הונגריים ובעלי כרטיס תושב בלבד! עליהם להיכנס לבידוד של 14 יום או להציג 2 בדיקות שליליות לקורונה שנעשו בהפרש של יומיים לפחות.

אסורה לבעלי דרכון אירופאי/ישראלי! יש לקבל אישור משטרה לצורך זה ולמעשה אין הבדל בתנאי הכניסה עם דרכון אירופאי או ישראלי. תנאי הבידוד – כמפורט לעיל.

כל כמה זמן מתעדכן בהונגריה רשימת המדינות ודירוגם?
הממשלה בודקת כל שבוע את המצב הבינלאומי של נגיף הקורונה כולל ישראל ומשנה את דירוגם בהתאם. לכן, מומלץ לעקוב לאחר ההתפתחויות, אנו נעדכן אתכם כמובן מיידית ברגע שיש שינוי.

שימו לב!
לא חייבים לחכות לרגע שישראל תהפוך למדינה ירוקה! במידה והונגריה תשנה את דירוג ישראל ממדינה אדומה לצהובה, אתם יכולים להיכנס להונגריה ללא צורך לשבת בבידוד. בעת הגעתכם בשדה בבודפשט תצטרכו להציג 2 בדיקות שליליות לקורונה שנעשו בתוך חמשה ימים לפני מועד הטיסה ובהפרש של יומיים לפחות בין בדיקה לבדיקה.

בתקווה שנתראה בהונגריה בהקדם האפשרי, עד אז תשמרו על עצמכם וד”ש מבודפשט ומשפחת בנאי

 2020-06-03 קורונה בבודפשט:

כנגד הערכתנו, ממשלת הונגריה עדיין לא פתחה את גבולותיה לתיירים. אין שינוי, רק אזרחי הונגריה והאיחוד אירופאי המחזיקים באשרת שהייה יכולים להיכנס למדינה, בחובת בידוד של 14 יום.

ישנם דיונים בין ראשי מדינות “רביעיית וישגרד”, צ’כיה, פולין, סלובקיה והונגריה לפתוח את הגבולות ביחד בבת אחת. לפי השמועות, התאריך המצוין בדיונים הוא אמצע יוני. לא נעשתה החלטה בנושא עד כה, ממה שאנחנו רואים כרגע, סוף יוני או תחילת יולי נראה יותר ריאלי. 

חברת התעופה וויזאייר למרות הבידוד מציעה טיסות לחודש יוני, ריינאייר ואלעל מציעים טיסות מסוף ותחילת חודש יולי.

בשורות מעולות שבודפשט נפתחה לחלוטין ב-18.05. מסעדות ובתי קפה יכולים לקבל אורחים ולהושיב אותם גם בחלל הפנימי הסגור, לא רק בשולחנות בחוץ. יותר ויותר אנשים, צעירים מסתובבים ברחובות, אבל לא בהמונים, הכל נעשה בזהירות ובהדרגתיות

 2020-05-18 קורונה בבודפשט:

מהיום, ה2020.05.18 ,הונגריה כולה יוצאת מהסגר, כולל בודפשט ומחוז פשט מסביבה.
עסקים כגון בתי קפה, מסעדות, מלונות רשאים לפתוח מחדש ולקבל אורחים. לאט לאט הרחובות מתחילים להתמלא ביותר ויותר אנשים. חובה לחבוש מסכה בעת נסיעה בתחבורה ציבורית או במהלך קניות בסופרים. אין שינוי בנוגע לכניסה המותרת למדינה, רק אזרחי הונגריה יכולים להיכנס, בנוסף לאזרחי האיחוד האירופאי שמחזיקים אשרת שהייה. לנכנסים יש חובת בידוד של 14 יום. אנו מאמינים שלקראת תחילת יוני חובת הבידוד תוסר ולקראת אמצע יוני גם תיירים ישראלים יורשו להגיע למדינה. לאמיצים ולזורמים שווה להזמין טיסות כבר עכשיו. וויז אייר מציעה טיסות החל מתחילת, אלעל וריינאייר מסוף חודש יוני.

מחכים לראותכם!

 2020-04-29 קורונה בבודפשט:

ממשלת הונגריה הכריזה על צעדים ראשונים להקלות הסגר.
מה4 למאי, כל הונגריה תפתח מחדש בהדרגתיות, מלבד בודפשט. בודפשט תפתח במועד מאוחר יותר, זאת מכיוון שרוב חולי הקורונה הינם מעיר הבירה, לכן לגביה צריך לנקוט בזהירות.
שדה התעופה נפתח מחדש לטיסות, כמה חברות תעופה כבר חידשו טיסות מבודפשט. בשלב זה, אין טיסות יוצאות לישראל ובחזרה.
רק אזרחי הונגריה יכולים להיכנס למדינה, בנוסף לאזרחי האיחוד האירופאי שמחזיקים אשרת שהייה.
אנו רואים את האור בקצה המנהרה ומאמינים שמתחילת יוני נוכל לקבל את הצ’אנס לארח מטיילים ישראלים פה בהונגריה.
נמשיך כמובן לעדכן אתכם, בתקווה שהגבולות ייפתחו והטיסות יחודשו גם עבור אזרחים מחוץ לאיחוד האירופאי.

סיורים בעברית בבודפשט

הזמן סיור

כל הזכויות שמורות © בודפשט עם משפחת בנאי