עדכונים שוטפים בנוגע לנגיף הקורונה

בחודשים האחרונים ענף התיירות עוברת תקופה קשה עם התפרצות מגפת הקורונה בעולם. גם בארץ וגם פה בבודפשט התיירים נעלמו לחלוטין. הבריאות היא מעל הכל, חשוב שהתיירות תפתח מחדש בהקדם אבל רק כשאר כולנו נהיה בטוחים שהמגפה חלפה וכבר לא מסכנת אותנו. תוך כדי, אנו מנצלים את הזמן להרחיב את שירותנו עם הוספת סיורים וטיולים נוספים ודואגים לשיפורים באתר לדאוג לחוויית המשתמש. כאשר שערי הונגריה ייפתחו מחדש, משפחת בנאי תהיה מוכנה לקבלתכם עם מלא אנרגיות חיוביות ועם המטרה הכי חשובה, להעניק עבורכם חוויה בלתי נשכחת

עדכונים

 2020-06-03 קורונה בבודפשט:

כנגד הערכתנו, ממשלת הונגריה עדיין לא פתחה את גבולותיה לתיירים. אין שינוי, רק אזרחי הונגריה והאיחוד אירופאי המחזיקים באשרת שהייה יכולים להיכנס למדינה, בחובת בידוד של 14 יום.

ישנם דיונים בין ראשי מדינות “רביעיית וישגרד”, צ’כיה, פולין, סלובקיה והונגריה לפתוח את הגבולות ביחד בבת אחת. לפי השמועות, התאריך המצוין בדיונים הוא אמצע יוני. לא נעשתה החלטה בנושא עד כה, ממה שאנחנו רואים כרגע, סוף יוני או תחילת יולי נראה יותר ריאלי. 

חברת התעופה וויזאייר למרות הבידוד מציעה טיסות לחודש יוני, ריינאייר ואלעל מציעים טיסות מסוף ותחילת חודש יולי.

בשורות מעולות שבודפשט נפתחה לחלוטין ב-18.05. מסעדות ובתי קפה יכולים לקבל אורחים ולהושיב אותם גם בחלל הפנימי הסגור, לא רק בשולחנות בחוץ. יותר ויותר אנשים, צעירים מסתובבים ברחובות, אבל לא בהמונים, הכל נעשה בזהירות ובהדרגתיות

 2020-05-18 קורונה בבודפשט:

מהיום, ה2020.05.18 ,הונגריה כולה יוצאת מהסגר, כולל בודפשט ומחוז פשט מסביבה.
עסקים כגון בתי קפה, מסעדות, מלונות רשאים לפתוח מחדש ולקבל אורחים. לאט לאט הרחובות מתחילים להתמלא ביותר ויותר אנשים. חובה לחבוש מסכה בעת נסיעה בתחבורה ציבורית או במהלך קניות בסופרים. אין שינוי בנוגע לכניסה המותרת למדינה, רק אזרחי הונגריה יכולים להיכנס, בנוסף לאזרחי האיחוד האירופאי שמחזיקים אשרת שהייה. לנכנסים יש חובת בידוד של 14 יום. אנו מאמינים שלקראת תחילת יוני חובת הבידוד תוסר ולקראת אמצע יוני גם תיירים ישראלים יורשו להגיע למדינה. לאמיצים ולזורמים שווה להזמין טיסות כבר עכשיו. וויז אייר מציעה טיסות החל מתחילת, אלעל וריינאייר מסוף חודש יוני.

מחכים לראותכם!

 2020-04-29 קורונה בבודפשט:

ממשלת הונגריה הכריזה על צעדים ראשונים להקלות הסגר.
מה4 למאי, כל הונגריה תפתח מחדש בהדרגתיות, מלבד בודפשט. בודפשט תפתח במועד מאוחר יותר, זאת מכיוון שרוב חולי הקורונה הינם מעיר הבירה, לכן לגביה צריך לנקוט בזהירות.
שדה התעופה נפתח מחדש לטיסות, כמה חברות תעופה כבר חידשו טיסות מבודפשט. בשלב זה, אין טיסות יוצאות לישראל ובחזרה.
רק אזרחי הונגריה יכולים להיכנס למדינה, בנוסף לאזרחי האיחוד האירופאי שמחזיקים אשרת שהייה.
אנו רואים את האור בקצה המנהרה ומאמינים שמתחילת יוני נוכל לקבל את הצ’אנס לארח מטיילים ישראלים פה בהונגריה.
נמשיך כמובן לעדכן אתכם, בתקווה שהגבולות ייפתחו והטיסות יחודשו גם עבור אזרחים מחוץ לאיחוד האירופאי.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this